O nas

Odpowiedzialna księgowość

Biuro Rachunkowe Profes Creative Partner Sp. z o.o. powstało w 2009 roku na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego i eksperckiej wiedzy wspólników. 

Od początku istnienia specjalizujemy się w outsourcingu usług księgowych i rozliczeniach kadrowo-płacowych, a także w doradztwie z dziedziny rachunkowości i finansów oraz z zakresu prowadzenia i zarządzania działalnością gospodarczą. Obsługujemy podmioty krajowe i zagraniczne, zarówno przedsiębiorstwa prowadzone przez osoby fizyczne, jak również spółki kapitałowe i osobowe. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu ksiąg podmiotów będących w trakcie postępowań restrukturyzacyjnych i likwidacyjnych. 

Odpowiedzialna księgowość

Silny zespół

Zespół Profes Creative Partner tworzą specjaliści ds. księgowych, kadr i płac, prawa pracy i BHP z wieloletnią praktyką zawodową i bogatą wiedzą merytoryczną. Nasi pracownicy regularnie podnoszą swoje kompetencje, co pozwala nam być zawsze na bieżąco z obowiązującym stanem prawnym i wyzwaniami rynku. 

Firma z wartościami

Uważamy, że najlepszą inwestycją i rekomendacją każdej firmy jest zadowolony Klient, dlatego do jakości obsługi przywiązujemy priorytetową wagę. Budowane relacje opieramy na wzajemnym szacunku, zaufaniu i odpowiedzialności. Zawsze służymy radą i pomocą. Wielu z naszych Klientów współpracuje z nami od lat.

Nowoczesne rozwiązania IT

W pracy wykorzystujemy tylko legalne, sprawdzone oprogramowanie, które gwarantuje bezpieczeństwo powierzonych danych oraz umożliwia nam rozpoczęcie współpracy w dowolnym czasie. Naszym Klientom udostępniamy specjalistyczne oprogramowanie online do obsługi sprzedaży oraz stacjonarne do zarządzania magazynem, które dzięki plikom komunikacji, są kompatybilne z programami księgowymi.

Silny zespół

Certyfikaty

Wspólnicy Biura Rachunkowego Profes Creative Partner posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe oraz Certyfikaty Księgowego wydane przez Ministra Finansów o numerach 23801/2008 i 31802/2008.